- Het WF35 draadaanvoer systeem is geschikt voor een gebruik met de GYS stroombronnen KRONOS en NEOMIG-i. De draad wordt aangevoerd door vier aandrijfrollen die aangestuurd worden door een encoder. Dit staat garant voor een ultra precieze en vloeiende draadaanvoer. De kleurendisplay is zeer gebruikersvriendelijk en de intuïtieve bediening heeft een “easy” en een “expert” weergave-module. Door het invoeren van de draaddiameter, het te lassen materiaal en de dikte ervan, zal de machine automatisch de optimale lascondities aangeven en het geheugen biedt ruimte voor 200 lasprogramma’s. De machine is geschikt voor het lassen van staal, rvs, aluminium- en koperlegeringen en lassen met gevuld draad en kan zowel voor lucht- als vloeistofgekoelde toortsen gebruikt worden.
Pluspunten:
Gebruiksvriendelijk
Efficiënt
Breed toepasbaar
Productdetails
- Staaldraad en roestvrijstaal draad : Ø 0.6 tot 1.2 mm
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
Altijd het laatste nieuws ontvangen?
Meld je aan voor onze INDI-nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 5% voor je volgende bestelling! Je ontvangt deze nieuwsbrief 2 keer per maand.
Wij gaan zorgvuldig met je gegevens om. Lees hier meer over in de privacyverklaring.
Gelukt!
Je bent aangemeld voor de nieuwsbrief en je ontvangt hier per mail een bevestiging van. In deze mail staat de kortingscode en een instructie hoe je deze kunt gebruiken.
Waarschuwing!
Dit e-mailadres is al ingeschreven voor de INDI nieuwsbrief. Probeer het met een ander e-mailadres..
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1